Abruzzo >
Villamagna (Abruzzo)
Villamagna (Abruzzo) otelleri ve daireleri, Villamagna (Abruzzo)'deki tüm konaklama tesisleri
B&B Villa Ciccone
Contrada Sardia 5, Villamagna (Abruzzo), İtalya
Dağa bakan B&B Villa Ciccone, Villamagna şehrindeki Torre Zambra winery'a 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel, iç avlu, piknik alanı ve fotokopi makinesi, çalışma masası sunmaktadır.
Baldovino B&B
18 Via Foro, Villamagna (Abruzzo), İtalya
Tesis genelinde Wi-Fi erişimine sahip Baldovino B&B, Villamagna şehrinde konforlu konaklama olanağı sunmaktadır. The Shrine Church of St. Camillus de Lellis 6 km uzaklıkta yer alırken Torre Zambra…
Villamagna (Abruzzo)'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Torre Zambra Resort
Contrada Colle Maggio, 1, Villamagna (Abruzzo), İtalya
Castello di Semivicoli'den 6 km mesafede yer alan Torre Zambra Resort Villamagna, dağ manzarasına sahiptir.
Mükemmel
(12 yorum)
La Casa Della Ceramica Daire
Piazza IV Novembre, 5, Villamagna (Abruzzo), İtalya
Bu 1 yatak odalı La Casa Della Ceramica Daire dairesi, Torre Zambra winery'a kolay erişim sunmaktadır. En fazla 4 konuk için uygun ve teras sunmaktadır.